TÉMA Hygiena

Proč je důležité používat deodorant

Setkání s Jitkou Čvančarovou mi mnoho mých známých upřímně závidělo. Našli se i dobrovolníci, kteří by rozhovor rádi udělali za mě, což v případě setkání s celebritami není příliš časté. Jitka má prostě pověst fajn holky. Takže jsem se těšila.

Budeme se bavit o její nejnovější kampani, proto jsem před schůzkou použila deodorant raději hned dvakrát. „Za spolupráci s Rexonou jsem vděčná, protože do ní můžu jít s naprosto čistým svědomím,“ říká rozhodně pohledná tmavovláska, která na zahrádku jedné z kaváren na Malé Straně vkročila rázným krokem s úsměvem na rtech.

Jitce to sluší, dlouhá bílá sukně až na zem a jednoduchý nátělník. Po make-upu ani stopy, a přece se za ní lidé otáčejí.

„Rexonu mám prostě ráda. Používám ji sama několik let a jsem přesvědčena, že je jedním z mála deodorantů a antiperspirantů na našem trhu, které opravdu fungují,“ vypráví přesvědčivě.

Rexona.jpg

„Vím, že to zní jako reklamní slogan, zvlášť teď, co vystupuji v jejich kampani, ale je to tak. Připadá mi legitimní propagovat něco, co sama opravdu používám.“

Osvěta ve snaze prosadit do našich návyků zvýšenou frekvenci používání deodorantů a antiperspirantů je doslova nutností. Podle výzkumů ženy v České republice ročně spotřebují pouze polovinu objemu deodorantů v porovnání s ženami ve Velké Británii. Řada si myslí, že stačí sprcha nebo použití parfému. „Nechápu to,“ kroutí hlavou Jitka a uzavírá tím naši debatu.

 

Pro více informací klikněte na www.rexona.cz

 

Rexona3.jpg

Proč je důležité používat deodorant patří do témat
 • Helena 04.08.2011 10:10:17

  Já s manželem používámevýhradně Rexonu. Po tom, cojsme otestovali spoustujiných značek, na jedinouRexonu - pokud jde o tuhédeodoranty nenechámedopustit. A to podotýkám,že manžel má opravdu spocením problém. Dokud jsmeneobjevili Rexonu, mělzničená všechna trička ikošile. Z řadynepřeberného množstvízázračných a"stoprocentně"účinných můžu za účinnouoznačit opravdu jen a jenRexonu. A nejsem JitkaČvančarová a nikdo mi za toneplatí...

  • Re: Pepča 01.02.2013 00:16:01

   No sice tomu vedecky nerozumim, ale neni vam divne, ze se manzel prirozene poti a s pripravkem ne? Co se stalo s tou prirozenosti, ktera zrejme pocenim cosi sledovala? Kde se ty nevypocene latky asi shromazduji? Neni lepsi je mit ve znicenych trickach nez v tele?
   http://www.celostnimedicina.cz/pozor-na-antiperspiranty.htm

 • Hygiena Ivana Pokorná 27.05.2012 09:16:07

  Dobrý den, musela jsem si vyhledat tento příspěvek o reklamě neboť mě tato vaše rklama vytáčí (mj. používám deodorant Fa). Když nám ji pořád obehráváte dokola v TV, tak jsem v reklamě nenašla přesvědčení abych začala používat deodorant Rexona, ale vaše figurantka (J. Čvančarová) si podle komentáře stříka po 1. podpaží (z pohledu diváka pod pravé) Rexonu a pod 2. podpaží (z pohledu diváka pod levé) obyčejný deodorant, ale konečný komentář a video potvrzují, že si pod 1. (z pohledu diváka pravé)podpaží figurantka nastříkala vlastně obyčejný deodorant. Upozorňuji vás, že na reklamy jsou bohužel nuceny dívat se i děti, kterým přerušujete sledování progaramu, a tímto svým přehmatem je pletete. Opravte si prosím text reklamy.
  Děkuji Ivana Pokorná

 • šárka 30.08.2011 16:09:50

  Už od puberty mám problém s pocením. Jelikož jsem starší ročník, tak jsem musela spoléhat pouze na přísnou hygienu a to nebylo vždy lehké. Deodoanty a antiperspiranty buď ještě neexistovaly, nebo později nebyl tak velký výběr. Ale proti zápachu jsem používala takový levný "fígl", který používám dodnes, když jsem jen doma a nechci to s deo. moc přehánět. Po umytí, ještě na vlhkou pokožku v podpaží, nanesu trochu jedlé sody a rozetřu. Skutečně to zabírá.

 • Iveta 04.08.2011 07:47:18

  Konečně někdo, kdo může zapůsobit na lidi kteří žijí v přesvědčení, že deodoranty jsou zbytečné. Díky Vám Jitko. Je přece úplně jedno jakou značku používáte, každý si má najít tu, která mu vyhovuje. V zahraničí vládne přesvědčení, že naše zem je krásná, ale Češi smrdí (a mají pravdu, stačí použít veřejnou dopravu). A s tím je opravdu třeba něco udělat. Používání deodorantů dnes přece patří k základním hygienickým návykům.

  • Re: Eva 30.08.2011 12:42:12

   Pokud je veřejný dopravní prostředek přeplněný a ještě k tomu v létě, smradu se nevyhneme ani u nás ani za hranicemi :)) navíc největšími smraďochy jsou postarší lidé, hlavně muži, kterým deodorant nevnutí ani Jitka Čvančarová. A mladí snad vědí, že se nesluší zapáchat :)

 • Lidový deo hcko 16.08.2011 22:10:09

  1 díl vodky + 2 díly vody smíchat, dát do flakónu s rozprašovačem a máte po starostech, stříkat normálně do podpaží a lze použít i na nohy. Bez chemie, přírodní materiál a neznečišťuje životní prostředí. Deodoranty a antiperspiranty se můžou zahrabat i s celou kolonií výrobců. ;-)

 • Eva 03.08.2011 19:50:27

  "Podle výzkumů ženy v České republice ročně spotřebují pouze polovinu objemu deodorantů v porovnání s ženami ve Velké Británii" - aspoň vyprodukujeme o polovinu míň odpadu.... a Rexonu jsem si již několikrát koupila, vždy když přišli s nějakou novinkou, bohužel na mě nefunguje, mám radši dvě konkurenční značky. Ale kdyby mi za reklamu zaplatili, taky budu tvrdit co po mně budou chtít a dušovat se, že to skutečně funguje :-)

  • Venca 04.08.2011 10:46:34

   Přesně tak. Navíc titulek "Proč je důležité používat deodorant" a odpověď "...protože ho ve Velké Británii používají víc" je směšně. Opravdu trapná reklama :-) Navíc, pokud je z někoho až moc cítit deodorant - také fajnová záležitost. Tyhle články běžně nečtu, ale nadpis mě opravdu zaujal, protože jsem nedávno četl klinickou studii, kde naopak radili používat antiperspiranty a deodoranty s opatrností.


Hygiena patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Hygiena

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku